Licencja 24534/01

certyfikat

dyplom

Cennik - Biuro rachunkowe Olsztyn

Polecamy Państwu zapoznanie się z cennikiem usług Biura Rachunkowego Marii Getek znajdującego się w mieście Olsztyn. Zapewniamy, że wszystkie rozliczenia wykonywane są bardzo starannie, przez profesjonalne księgowe. Prowadzona przez nas rachunkowość i księgowość ma konkurencyjne ceny.

Miesięczna opłata ryczałtowa za obsługę, której podejmuje się nasze biuro rachunkowe ustalana jest indywidualnie, biorąc pod uwagę:

  • rodzaj działalności
  • rodzaje i ilość prowadzonych ewidencji
  • ilość dokumentów
  • liczbę zatrudnionych pracowników

Świadczymy także usługi dodatkowe, takie jak:

  • składanie wniosków o niezaleganie w US i ZUS
  • sporządzanie wniosków kredytowych i leasingowych
  • pomoc w zakładaniu działalności

Cennik może się zmienić w zależności od zakresu pomocy księgowej i rachunkowej oraz stopnia jej zaawansowania.

Kadry i płace Olsztyn
Biuro Getek Olsztyn

Biuro rachunkowe. Olsztyn – cennik i inne atuty

Istnieje kilka powodów, dla których nasze biuro rachunkowe cieszy się tak dużym uznaniem wśród wielu Klientów. Poza atrakcyjnym cennikiem, możemy Państwu zagwarantować, że wszystkie nasze księgowe posiadają niezbędne umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie, by móc świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Co więcej, nieustannie poszerzamy swoją wiedzę, by być na bieżąco, dzięki czemu jesteśmy biurem, któremu można zaufać. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dokładnie wsłuchując się w jego potrzeby, oczekiwania oraz wymagania.

Cennik biura rachunkowego w Olsztynie nie musi być wysoki

Od lat udowadniamy, że usługi biura nie muszą wiązać się z wysokimi cenami. Możemy zagwarantować wszystkim klientom biznesowym oraz indywidualnym niezawyżony cennik, dzięki któremu nie będą Państwo musieli nadwyrężać swojego budżetu.

Działamy sprawnie, kompleksowo i dokładnie, dzięki czemu możemy poszczycić się wieloma pozytywnymi rekomendacjami pochodzącymi od naszych Klientów z Olsztyna. Jeżeli chcą być Państwo jednym z nich – serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszym biurem już dziś.

Biuro Getek Olsztyn